swplswpl.inne czyli rozmaita twórczość dyskutantów
menu:

swpl.faq

swpl.fun

swpl.inne

archiwa

bannery

sponsorzy:

Bastion

Sluis Van


A co tutaj?
Rozmaite inne dzieła i dziełka dyskutantów, które ze względu na zbyt niską zawartość humoru nie załapały się do sekcji swpl.fun. Ale i tak warto im sie przyjrzeć. Podobnie jak poprzednio, jeżeli chcesz, możesz rozpowszechniać pochodzące stąd materiały gdzie chcesz, z zastrzeżeniem: będą one publikowane w formie niezmodyfikowanej i wyraźnie podane zostanie źródło ich pochodzenia wraz z adresem www.swpl.prv.pl. I nie będziesz na tym zarabiać.
Powyższe nie dotyczy oczywiście materiałów nie będących autorstwa dyskutantów - publikujemy je tu tylko na zasadzie pośrednictwa i w sprawie jakiegokolwiek wykorzystania należy się kontaktować bezpośrednio z ich oryginalnymi autorami.
A teraz do rzeczy...

Starship Construction System
(dodane: 22 marca 2004)
Całkowicie nieoficjalny (ale bardzo dobry) system tworzenia statków kosmicznych do SW RPG d6. Nie jest dziełem dyskutantów (autor to Wing Commander Luna), ale ze względów różnych znaleźliśmy tu dla niego miejsce.

Starship Construction System (plik zip 42k)


Jedi Handbook 1.3a
(dodane: 17 lutego 2004)
Całkowicie nieoficjalny (i zawierający sporo głupot) podręcznik dla Jedi (szczególnie do RPG d6). Nie jest dziełem dyskutantów, ale tyle osób go poszukuje, że znalazło się tu dla niego miejsce . Szanowni czytelnicy - pamiętajcie. Podręcznik jest NIEOFICJALNY. Jedi-aikidocy i inne tego typu wymysły nie istnieją!;) - chociaż Teepo zostali wiele lat później wykorzystani w książkach z serii Coruscant Nights.

Jedi Handbook (plik pdf 756k)


Krechy III
(dodane: 25 sierpnia 2002)
Twórczość DJ Vampyrusa - animacja okołogwiezdnowojenna plus sprzęt do jej odtwarzania (po rozpakowaniu przeciągnij plik krechy3.fli na qfli.bat). Spakowane rar'em 3.0 (podobno).

Krechy 3 (plik rar 113k)
odtwarzacz (plik rar 8k)


Natura Sith
Utrzymane w formie fan-fiction/confiteor rozważania Darth Alien'a na temat natury Sithów. Jest to teoria raczej niż fakty, w kilku punktach niezgodna z uznanym kanonem i bardziej powszechnymi teoriami, ale z pewnością warta przeczytania.
Równocześnie, aby zapobiec ewentualnym protestom i wątpliwościom informujemy, że Moc świata Gwiezdnych Wojen, jego systemy filozoficzne, jak i w ogóle cały ten świat jest fikcją, a jeśli ktoś uważa inaczej, to sugerujemy kontakt z najbliższym psychiatrą (lista starwars.pl sugeruje pokładowego specjalistę z SSD Executor, lub też zakład w Tworkach).

Natura Sith... (plik doc 45k)


Przyjaciele i wrogowie
by Darth Alien. Fan fiction i nie tylko.

Przyjaciele i wrogowie... (plik doc 96k)


Słowniczek GW-polski
czyli zebrane wśród listowiczów - na fali rozważań o żenującym poziomie tłumaczeń książek GW w Polsce - uwagi dotyczące tłumaczenia terminów technicznych, nazw i zwrotów ze świata Gwiezdnych Wojen na nasza trudna język.

słowniczek... (plik tekstowy 13k)


Wiek dyskutantow
Badania przeprowadzono na bardzo losowo-kwotowej próbie 33 osób. Zebrane przez LastScouta.

Wiek dyskutantów - wykres (plik jpg 69k)
Wiek dyskutantów - arkusz (plik xls zZIPowany 193k)


Dark Times
Fan fiction autorstwa MidMad i LastScouta. Historia opowiadająca o wydarzeniach mających miejsce po bitwie pod Endorem, wprowadzająca nowy wątek do świata Gwiezdnych Wojen. Niestety tylko dwa pierwsze rozdziały z zapowiadanej na dłuższą produkcji...

Dark Times (plik htm zZIPowany 26k)


Obrazki Jędrzeja Bukowskiego
Jednego z dyskutantów SWPL...

obrazki


sluisvan.net/swpl©opyright N'Loriel 1998-2018